Targeted: Emma Watson style


Emma Watson jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych, młodych gwiazd. Słusznie na te słowa sobie zasłużyła, świetnie odgrywając rolę Hermiony Granger w serii 'Harry Potter'. Jest jednak nie tylko świetną aktorką, ale także modelką. I tym wkraczamy w rolę Emmy Watson na innej scenie. Tym razem deski teatralne to wybieg, a zamiast na mowie ciała, nasze oczy skupiają się na kolorach, krojach i markach ubrań. 

Oto kolejna arena, na której Emma Watson została doceniona. Jej nazwisko w świecie mody mówi jedno: żadnej wtopy. Jej outfity są zawsze dobrze oceniane przez krytyków, a w wielu środowiskach określane jako klasa sama w sobie. Cechuje ją subtelność, delikatność i wyważenie. Sam Karl Lagerfeld nie szczędzi jej komplementów. To zaszczyt, o którym marzy niejedna aktorka, modelka czy piosenkarka o wiele dłużej będąca w show biznesie niż Watson. 
Co wyróżnia ten sukces? W modzie nie da się zdobyć podium dzięki pracy innych ludzi. Tutaj jest się jednostką. Nikt za ciebie nie dobierze ubrań (nie ważne czy robisz to dla siebie, czy kogoś innego). Na planie filmowym ma się wiele podejść, zaś na pokazie jedną szansę. A podczas tej krótkiej minuty na deskach modowego teatru można zyskać lub stracić wszystko. 
Patrząc na styl Emmy widać od razu, że jest bardzo przemyślany, z rockowymi niciami w eleganckich szpilkach. Wszystko się równoważy, nie ma kiczu czy niedociągnięć. 
Moim zdaniem styl i umiejętność dobierania ubrań na 6+.
Czy i wy macie podobne zdanie na jej temat? 

2 komentarze :

 1. Bardzo się z Tobą zgadzam :)
  Emma - z jednej strony genialna aktorka, mająca miliony fanów na świecie, a z drugiej strony zwyczajna kobieta mająca za sobą nie jednego krytyka. Uwielbiam jej styl.

  Super blog. Będę wpadała częściej :)
  Zapraszam do siebie:
  http://maalinowamamba.blogspot.com/2015/03/fryzury-krok-po-kroku-1.html

  Dopiero zaczynam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. swietny blog :) obserwuje i bede tu cześciej wpadała :)

  OdpowiedzUsuń